top of page

Tenisowy "maraton" - AKADEMII ZAMOJSKIEJ

W nadchodzącym tygodniu - emocji w Zamościu nam nie zabraknie. Przed naszymi zawodnikami tenisowy "maraton". Pierwszy mecz nasi tenisiści stołowi zagrają na wyjeździe w Gdańsku, będzie to 3 kolejka LOTTO Superligi, nasza drużyna szybko jednak będzie musiała wracać do Zamościa, ponieważ już w sobotę rozegra 4 kolejkę z zespołem z Białegostoku. Odpoczynku nie będzie - w niedzielę rozegramy kolejne spotkanie z zespołem z Bytomia, będzie to mecz 6 kolejki (spotkanie przełożone na prośbę drużyny gości).

Rozkład meczy:

KS AWFiS BALTA Gdańsk v.s. AKADEMIA ZAMOJSKA Zamość

28.09.2023 (czwartek) godz. 18:00 - Gdańsk

AKADEMIA ZAMOJSKA Zamość v.s. SBR DOJLIDY Białystok

30.09.2023 (sobota) godz. 16:00 Hala ZSP nr3 (ELEKTRYK) Zamość

AKADEMIA ZAMOJSKA Zamość v.s. PETRALANA TTS POLONIA Bytom

01.10.2023 (niedziela) godz. 16:00 Hala ZSP nr3 (ELEKTRYK) Zamość

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków i kibiców naszej drużyny na te spotkania. Mecze można oglądać na naszej stronie internetowej w zakładce: LIVEW sezonie 2003/2024 wspierają nas:Comentários


bottom of page