top of page

To był kolejny mecz Wielkich Emocji

Dzisiejsze spotkanie 15 kolejki LOTTO Superligi z OXYNET Jarosław rozpoczęło się od przegranej Piotra Chodorskiego z utytułowanym Quadri Aruną, Nigeryjczyk z Portugalskim paszportem tym razem nie dał się pokonać i wygrał z Piotrem 3:0. Do następnego pojedynku wyszli Tomasz Lewandowski i Japończyk Yuto Kizukuri, który pewnie wygrał z Tomkiem 3:0. W trzeciej parze rozstawieni byli: Jesus Cantero i Alam Kulczycki, który wygrał pierwszego seta i tak na prawdę kibice licznie zgromadzeni na dzisiejszym meczu powoli myśleli o powrocie do domu. Ale od drugiego seta - zaczął się dopiero bój. Jesus pomimo doznanej kontuzji w pierwszym secie nie odpuścił, zraniony bólem wzniósł się na wyżyny umiejętności i swojego doświadczenia - wygrał trzy kolejne sety a tym samy cały pojedynek 3:1. To był początek na prawdę Wielkich emocji, podrażniony przegraną Piotr Chodorski zacisną zęby i kolejny już raz sprawił niespodziankę, pokonał po wspaniałej walce Yuto Kizukurę 3:2. To była dla nas miła niespodzianka, kolejny raz w tak mocnym składzie drużyna OXYNET Jarosław nie ma z nami łatwo. Do ostatniego boju wyszli Tomasz Lewandowski z debiutującym Danielem Kisielewiczem, który musiał zastąpić kontuzjowanego Jesusa, przeciwko Quadriemy Arunie i Alanowi Kulczyckiemu. W zasadzie można było przypuszczać, że nasze zestawienie jest totalnie eksperymentalne i wymuszone, Daniel nigdy nie grał z Tomaszem debla. Ostatecznie nasz duet uległ 2:3 ale debiutujący Daniel Kisielewicz - ręki nie wstrzymywał, widać było brak zgrania ale nie było widać tremy, grał z pełny zaangażowaniem nie patrząc na to, kto znajduje się z drugiej strony stołu. Ostatecznie "wyrywamy" drużynie OXYNET Jarosław kolejny punkt. Dziękujemy kibicom za MEGA głośny i gorący doping, nasi bębniarze mogli się w przyjaznej atmosferze zmierzyć z również głośnymi kibicami z Jarosławia. Piękny mecz, wspaniałe zagrania, wspaniali kibice - DZIĘKUJEMY wszystkim za to widowisko.

Zdjęcia: Tomek Tomczewski