top of page

Rzeszów pokonany - emocji nie brakowało

To był perfekcyjny weekend w piątek pokonaliśmy drużynę z Bytomia a w niedzielę kolejna radość - AKADEMIA ZAMOJSKA Zamość pokonuje FIBRAIN AZS POLITECHNIKĘ Rzeszów 3:0, tym samym zgarniamy komplet 6 pkt. w dwóch kolejkach. Wynik wskazuje na łatwą zdobycz, nic bardziej mylnego, młodzi zawodnicy z Rzeszowa zagrali bardzo dobrze a my musieliśmy mocno zapracować na te punkty. Już w pierwszym pojedynki Jakub Folwarski przegrywał 0:2 z Patrykiem Dziubą ale konsekwentna i solidna gra w 3 pozostałych setach dała mu wygraną 3:2. Podobnie było w drugim pojedynku Andrew Baggaley po dwóch setach również przegrywał 0:2 z Szymonem Kolasą jednak doświadczenie wzięło górę i Andrew zakończył swoje starcie ostatecznie wygrywając 3:2. W trzecim pojedynku Piotr Chodorski nie pozwolił na urwanie seta Miłoszowi Sawczakowi i pewnie zwyciężył 3:0.

Dziękujemy naszym akademikom za postawę i walkę do ostatniej piłeczki.