top of page

Podsumowanie sezonu LOTTO Superligi 2020/2021

Czas na podsumowanie sezonu LOTTO Superligi 2020/2021. Rozegraliśmy 18 spotkań z czego 7 wygraliśmy zdobywając tym samy 22 punkty. Uplasowaliśmy się ostatecznie na bardzo dla nas dobrym 9 miejscu a 3 w grupie spadkowej.

Co mieliśmy wygrać - to wygraliśmy, a moim zdaniem nawet troszkę więcej. Sukcesem bez wątpienia jest fakt, że ani chwilkę nie "walczyliśmy o życie" co beniaminkom zdarza się w tej klasie rozgrywkowej bardzo często. Możemy być niezmiernie Dumni z postawy Naszych zawodników. Dziękujemy Wszystkim SPONSOROM - za wsparcie i zaufanie - mam nadzieję, że spotkamy się na banerze reklamowym w kolejnym sezonie. Otrzymaliśmy od Naszych zawodników wiele pozytywnych emocji i prosimy o więcej.

DZIĘKUJEMY - do usłyszenia w kolejnym sezonie LOTTO Superligi.Comments


bottom of page