top of page

LOTTO Superliga – nasi akademicy nie dali rady faworytowi z Bydgoszczy

W 13 kolejce kończącej rundę zasadniczą nasi zawodnicy przegrali z czołową drużyną naszej ligi POLSKI CUKIER GWIAZDĄ Bydgoszcz 0:3. Dużo emocji dostarczył pojedynek aktualnego Akademickiego Mistrza Europy Jakuba Folwarskiego z Reprezentantem Polski Arturem Grelą. Pojedynek obfitował w wiele ciekawych i widowiskowych zagrań – jednak w decydującym piątym secie bydgoszczanin skuteczniej rozegrał końcówkę i wygrał seta pokonując naszego akademika 3:2.

W drugim pojedynku Piotr Chodorski przegrał z bardzo szybko i precyzyjnie grającym Vladislavem Ursu 0:3. Trzecie starcie stoczyli Przemysław Walaszek z Takakiwa Taku, solidnie od lat grający Japończyk postawił „kopkę na i” pokonując naszego zawodnika 3:0 i tym samym goście zapisali na swoim koncie kolejne 3 punkty.

Dziękujemy naszym zawodnikom za podjęcie walki, nasza drużyna zajmuje 9 miejsce w tabeli i czekamy na mecze rundy rewanżowej.

Foto: SimonW sezonie 2022/2023 wspierają nas:
Comments


bottom of page