top of page

Finał AMP 2024 - Nie było na nas mocnych

Nie było na nas mocnych . W Akademickich Mistrzostwach Polski 2024 w tenisie stołowym rozegranych w Gdańsku w dniach 12-14 maja 2024 nasi Akademicy byli nie do pokonania, wszystkie swoje mecze zarówno grupowe, ćwierćfinałowy jak i finałowy wygrali w stosunku 3:0. Na mistrzostwa przyjechali bardzo dobrze przygotowani i skoncentrowani - to było widać w każdym z rozgrywanych pojedynków . Wielkie GRATULACJE i Dziękujemy za taką postawę . Miano najlepszego zawodnika turnieju przypadło Konradowi Kulpie.

Zwycięstwo - daje naszej drużynie przepustkę na rozgrywki Europejskie .

Nasza drużyna zagrała w składzie:

Konrad Kulpa

Jakub Folwarski

Artur Grela

Jan Zandecki

Damian Węderlich

Trener zespołu - Piotr KostrubiecW sezonie 2023/2024 wspierają nas:Comments


bottom of page