top of page

DZIĘKUJEMY za zaufanie i wsparcie

Szanowni Kibice i Sympatycy tenisa stołowego – sezon ligowy już rozpoczęty a tym samym czas na Wielkie Słowa podziękowań dla Naszych Wspaniałych Sponsorów i Partnerów. W imieniu prezesa, menagera i trenera w jednej osobie Piotra Kostrubca wiceprezesa zarządu dr hab. n. med. Andrzeja Kleinroka, członków zarządu, zawodniczek EKSTRAKLASY Kobiet i zawodników LOTTO Superligi – Dziękujemy Bardzo !!! Bez Waszego wsparcia nie było by drużyn i możliwości oglądania tenisa stołowego na najwyższych szczeblach rozgrywkowych, dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście i za to, że poświęcacie swoje środki finansowe na propagowanie i promocję tej pięknej i widowiskowej dyscypliny.

Miło nam poinformować, że w wyniku przekształceń UPZ naszego Sponsora Tytularnego i Strategicznego my również zmieniliśmy nazwę na : Akademia Zamojska Zamość, zyskaliśmy również Partnera GłównegoWojewództwo Lubelskie – Lubelskie Smakuj życie. Do znamienitego grona naszych dotychczasowych sponsorów dołączyły dwie lokalne firmy: Zamojskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o i Grupa HDJ Cieszymy się bardzo !!!

Ze swojej strony staramy się w jak największym stopniu promować Was i Nasz piękny region, robimy to zarówno poprzez umieszczone logotypy na koszulkach meczowych zawodników, banery i materiały multimedialne. Prowadzimy stronę internetową, strony na facebook-u, na które jak zauważyliśmy – „zaglądają” czytelnicy nie tylko z Polski ale i z całego świata. Nasze strony staramy się ciągle ulepszać i publikować materiały, które interesują czytelników – w zasadzie znajdziecie tam wszystko co się dzieje w klubie i czasem też można znaleźć trochę „smaczków tenisowych”.

Jeszcze raz – WIELKIE DZIĘKUJEMY !!! i zapraszamy w październiku – w końcu na tak długo oczekiwane mecze w Zamościu.A w sezonie 2021/2022 - wspierają nas:Comments


bottom of page