Czwarty tytuł Akademickiego Mistrza Polski z rzędu !!!
- Grzegorz Podgórski
- 29 kwi
- 1 minut(y) czytania
Nasza akademicka drużyna w dniach 26-28 maja 2026 r. w Gdańsku rozgrywała turniej finałowy AKADEMICKICH MISTRZOSTW POLSKI. Przez eliminacje nasi studenci przeszli jak "burza", tak samo stało się w turnieju kolejny raz już rozgrywanym na pomorzu. Wszystkie pojedynki wygrali i ostatecznie podopieczni Piotra Kostrubca o złoty medal walczyli z Wyższą Szkołą Edukacji w Sporcie z Warszawy. W decydującym starciu nie dali szans Warszawskiej drużynie wygrywając 3:0. To już czwarty z rzędu tytuł AKADEMICKICH MISTRZÓW POLSKI
Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Jakuba Folwarskiego !!!
- SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Jakub Folwarski
Jan Zandecki
Jakub Stecyszyn
Dawid Michna
Piotr Kostrubiec - trener





















