top of page

Czwarty tytuł Akademickiego Mistrza Polski z rzędu !!!

Nasza akademicka drużyna w dniach 26-28 maja 2026 r. w Gdańsku rozgrywała turniej finałowy AKADEMICKICH MISTRZOSTW POLSKI. Przez eliminacje nasi studenci przeszli jak "burza", tak samo stało się w turnieju kolejny raz już rozgrywanym na pomorzu. Wszystkie pojedynki wygrali i ostatecznie podopieczni Piotra Kostrubca o złoty medal walczyli z Wyższą Szkołą Edukacji w Sporcie z Warszawy. W decydującym starciu nie dali szans Warszawskiej drużynie wygrywając 3:0. To już czwarty z rzędu tytuł AKADEMICKICH MISTRZÓW POLSKI

Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Jakuba Folwarskiego !!!

- SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Jakub Folwarski

Jan Zandecki

Jakub Stecyszyn

Dawid Michna

Piotr Kostrubiec - trener




 
 
bottom of page