top of page

AKADEMIA ZAMOJSKA - dziękujemy za zaufanie i wsparcie

Akademia Zamojska ponownie została sponsorem tytularnym i strategicznym drużyny tenisa stołowego, występującej w Superlidze mężczyzn.

Zawodnicy Akademia Zamojska Trefl Zamość, tak jak w ubiegłym sezonie, występować będą pod nazwą Akademia Zamojska Zamość.

Umowę o współpracy na sezon 2022/2023 podpisali: rektor Uczelni dr hab. Paweł Skrzydlewski, prof. AZ i prezes Akademicko-Uczniowskiego Klubu Sportowego Trefl Zamość Piotr Kostrubiec.

Warto podkreślić, że w drużynie Superligi grają nasi studenci, którzy z powodzeniem reprezentują AZ w rozgrywkach akademickich - zdobyli m.in. dwukrotnie Mistrzostwo Polski i brązowy medal Mistrzostw Europy . Ich trenerem jest Piotr Kostrubiec, wykładowca na kierunku turystyka i rekreacja.

Rektor AZ prof. Paweł Skrzydlewski otrzymał dzisiaj podziękowania od zarządu Akademicko-Uczniowskiego Klubu Sportowego Trefl Zamość za wsparcie, jakie Uczelnia udzieliła w sezonie 2021/2022 zamojskim tenisistom stołowym. Podziękowanie wręczyli: prezes AUKS Trefl Zamość Piotr Kostrubiec i wiceprezes Klubu dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok.
Comments


bottom of page