top of page

Weekend z tenisem stołowym w Zamościu

Końcówka sezonu 2021/2022 tenisa stołowego naszych drużyn będzie bardzo intensywna. Nasze drużyny LOTTO Superligi i EKSTRAKLASY Kobiet rozegrają w Zamościu aż trzy spotkania z czterech zaplanowanych na ten weekend.

LOTTO Superliga - 11 marca w piątek o godz. 12,00 nasi akademicy zagrają u siebie z GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 Suchedniów.

EKSTRAKLASA Kobiet - 11 marca w piątek o godz. 18,00 nasze dziewczęta w bardzo ważnym dla nich spotkaniu na jeszcze "gorącym placu gry" po spotkaniu swoich kolegów podejmować będą KS GOTYK Toruń.

EKSTRAKLASA Kobiet - 13 marca w niedzielę o godz. 16,00 również w Zamościu nasze zawodniczki zmierzą się z MKS LUCRUM SKARBEK Tarnowskie Góry.

LOTTO Superliga - 13 marca w niedzielę o godz. 16,00 nasi panowie rozegrają wyjazdowe spotkanie z FIBRAIN KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów.

Z uwagi na ostatnie wydarzenia i wykorzystanie ZSP nr 3 (ELEKTRYKA) na miejsca noclegowe dla uchodźców z Ukrainy - zapraszamy na naszą stronę internetową, na której będą przeprowadzane transmisje LIVE.W sezonie 2021/2022 wspierają nas:


Comments


bottom of page