top of page

Weekend z tenisem stołowym - 3 dni 4 mecze

Przed naszymi drużynami szalony weekend, który rozpoczynamy w piątek. 10 grudnia 2021 r (piatek) o godz. 18,00 na własnym parkiecie w hali ZSP nr 3 (Elektryk) nasi Panowie w LOTTO Superlidze zmierzą się z niezwykle mocnym zespołem SOKOŁÓW S.A. Jarosław.

Również 10 grudnia (piątek) o tej samej godzinie Nasze Panie zagrają wyjazdowe spotkanie z MKS LUCRUM SKARBEK Tarnowskie Góry.

12 grudnia 2021 r (niedziela) o godz. 16,00 w hali (Elektryka) EKSTRAKLASA Kobiet i mecz z utytułowanymi zawodniczkami, obecnymi mistrzyniami i liderkami rozgrywek sezonu 2021/2022 - podejmować będziemy u siebie zespół KTS ENEA SIARKOPOL Tarnobrzeg.

Dwie godziny później o godz. 18,00 (niedziela) w LOTTO Superlidze nasi Panowie zagrają na wyjeździe z KS AZS AWFiS BALTA Gdańsk.

Zapraszamy serdecznie kibiców do wspierania Naszych Drużyn, zarówno na hali ZSP Nr 3 jak i oglądania transmisji ze spotkań wyjazdowych.

Transmisję będą dostępne na naszej stronie internetowej w zakładkach: LIVE i LIVE-EKSTRAKLASAW sezonie 2021/2022 wspierają nas:


Comments


bottom of page