top of page

Trzecia wgrana z rzędu naszych akademików

Podopieczni Piotra Kostrubca nie zwalniają tempa, trzeci raz z rzędu wygrywają w LOTTO Superlidze za 3 punkty. Dziś w 9 kolejce zmierzyli się z ASTS OLIMPIĄ-UNIĄ w Grudziądzu. Już pierwszy pojedynek Piotra Chodorskiego z Parkiem był bardzo zacięty ale po pięciosetowym boju zwycięsko z niego wyszedł nasz zawodnik wygrywając 3:2. W drugim starciu Andrew Baggaley zmierzył się z Ibrahimem Gunduzem, Andrew niesamowicie zagrał w końcówkach trzech setów i tylko w jednym secie musiał uznać wygraną przeciwnika, ostatecznie zwyciężył 3:1. Trzecie starcie to już pewna wygrana Jakuba Folwarskiego z Janem Zandeckim 3:0. Dla naszej drużyny były to bardzo cenne punkty.

Zagraliśmy w składzie:

Piotr Chodorski

Andrew Baggaley

Jakub Folwarski

BRAWO za postawę i dziękujemy za serię zwycięstw !!!


W sezonie 2021/2022 wspierają nas:


Comments


bottom of page