top of page

RKTS czyli nasi nowi kibice - też walczyli !!!

Cieszymy się bardzo, że kolejna grupa Fantastycznych Kibiców złapała "bakcyla" na tenisa stołowego. Połączyliśmy siły - Wy dajecie naszym zawodnikom niesamowity doping a my postaramy się wspierać Wasze działania - również poza meczami. Prezes Piotr Kostrubiec przekazał kilka drobiazgów: siatki, piłeczki oraz pakiet koszulek Klubu Kibica. Turniej przebiegał w koleżeńskiej atmosferze, był pot uśmiechy i kupa dobrej zabawy. Nie trofea były najważniejsze tylko to, że można się spotkać i poodbijać białą piłeczkę przez siatkę. Oprawa medialna Turnieju - hmmm nie jeden by taką chciał - pełna "profeska".

Zapraszamy Was na kolejne spotkania naszej drużyny.

Widzimy się już w piątek o godz. 18:00 na hali "Elektryka" .W sezonie 2023/2024 wspierają nas:Comments


bottom of page