top of page

Podsumowanie sezonu I Ligi Kobiet gr.płd. 2020/2021

Nasze Panie w tym sezonie zdominowały grupę południową I Ligi Kobiet. W 18 meczach sezonu zasadniczego odniosły 14 zwycięstw, 3 remisy i tylko raz zostały pokonane w wyjazdowym spotkaniu. Jesteśmy dumni z tak dobrej postawy naszych tenisistek stołowych, tym bardziej, że w wiosennych spotkaniach nie mogła nas wesprzeć 100% skuteczna Ganna Farandalska. W rankingu indywidualnym na pierwszym miejscu uplasowała się Ania Brzyska a miejsce trzecie wywalczyła Karolina Lalak. Trzeba jeszcze dodać, że wszystkie nasze zawodniczki skutecznie zdobywały punkty dla drużyny a Klaudia Kusińska - tylko raz musiała uznać wyższość rywalki.

Przed nami baraże - ale już teraz DZIĘKUJEMY Naszym Paniom za dostarczenie nam kibicom dużo emocji i radości. Dla naszej drużyny jest to historyczny sezon, po raz pierwszy wygrywamy I Ligę Kobiet !!!

W załączeniu - tabela, ranking i zdobycze punktowe naszych zawodniczek.コメント


bottom of page