top of page

Pierwszy mecz sezonu - pierwszy komplet punktów !!!

Oj działo się na hali zamojskiego "Elektryka" - kibice mieli dawkę potężnych emocji. Drużyna z Grudziądza przyjechała do Zamościa w "greckim składzie". W naszej drużynie znalazło się trzech debiutantów: Shodai Sakane, Jesus Cantero i Tomasz Lewandowski. W pierwszym pojedynku Shodai pewnie pokonał młodego zawodnika z Grudziądza Rafała Formelę 3:0. W drugim pojedynku kapitan naszej drużyny Piotr Chodorski musiał uznać wyższość Mistrza Grecji Ioannisa Sgouropoulosa i uległ 0:3. Trzeci pojedynek rozegrali Jesus Cantero i Konstantinos Angelakis - to była wycieczka "z piekła do nieba", niesamowite emocje i zwrot akcji. Jesus po dwóch setach przegrywał już 0:2 ale gorące hiszpańskie "serducho" nie pozwoliło mu tak zostawić tego pojedynku, wygrał dwa kolejne sety doprowadzając do remisu i w ostatnim krótkim secie nie pozostawił Grekowi złudzeń, wygrywając cały pojedynek 3:2. W czwartym starciu znakomicie dziś dysponowany Shodai Sakane pokonał Ioannisa Sgouropoulosa 3:0. Tym samym dając zwycięstwo w meczu 3:1 - komplet trzech punktów zostaje w Zamościu !!!

Zagraliśmy dziś w składzie:

Shodai Sakane

Piotr Chodorski

Jesus Cantero

Tomasz Lewandowski - rezerwa

Daniel Kisielewicz - rezerwa

Oj działo się dzisiaj działo. Dziękujemy naszym kibicom za wspaniały doping !!! Pokazaliście dziś "MOC", która poniosła naszych zawodników do zwycięstwa !!!


W sezonie 2023/2024 wpierają nas:Comments


bottom of page