top of page

OŚWIADCZENIE w sprawie oszczerczych publikacji

W związku z oszczerczym, godzącymi w dobre imię naszego klubu tekstem opublikowanym w Gazecie Wyborczej Częstochowa, rozpowszechnionym i opublikowanym przez Pana Grzegorza Gąsiorowskiego - administratora portalu na FB Magazyn Polski PingPong, nie prawdziwej wypowiedzi Pani Załomskiej na swoim profilu FB, staliśmy się ofiarą hejtu zarówno ja jako Prezes, zawodniczki i co najważniejsze nasz sponsor strategiczny Akademia Zamojska. Jesteśmy oburzeni, że artykuły przez nich opublikowane nie były zweryfikowane ani z naszym klubem ani co najciekawsze z władzami klubu z Częstochowy. Wizerunek klubu na który pracujemy od wielu lat został poważnie naruszony. Doznaliśmy poważnych strat moralnych, aby położyć kres kłamstwu i niesprawiedliwym osądom załączam screen z odpowiedzią w sprawie przełożenia meczu.

Po analizie i weryfikacji opublikowanych tekstów rozważymy podjęcie kroków prawnych wobec autorów i redakcji.

Prezes AUKS Trefl Zamość - Piotr Kostrubiec.

Comments


bottom of page