top of page

Nasi Akademicy - zgarniają pełną pulę - DOJLIDY pokonane !!!

Nasi akademicy nie zawiedli - na własnej hali w Zamościu, pokonali drużynę DOJLIDY Białystok 3:0. Było to pierwsze zwycięstwo w LOTTO Superlidze sezonu 2022/2023 i w dodatku za pełne trzy punkty, które były nam bardzo potrzebne. Mecz był niesamowicie „zacięty” i wyrównany: Andrew Baggaley pokonał byłego naszego zawodnika Daniela Góraka 3:2, Jakub Folwarski pokonał „jedynkę” z Białegostoku Chińczyka Shiyu Suna 3:1. Po wyrównanym pojedynku w dwóch pierwszych setach na przewagi - Piotr Chodorski pokonał swojego byłego kolegę klubowego Tomasza Lewandowskiego 3:0.

Wielkie brawa dla naszych zawodników cieszymy się ze zdobytych punktów. BRAWO !!!

Zagraliśmy w składzie: Andrew Baggaley, Jakub Folwarski, Piotr Chodorski, Przemysław Walaszek - rezerwa.



W sezonie 2022/2023 wspierają nas:


Comments


bottom of page