top of page

MEGA widowisko – komplet punktów pozostaje w Zamościu

To był mecz z „gatunku” za sześć punktów. Nie byliśmy faworytami tego starcia ale wewnętrzna wiara w możliwość zwycięstwa - nakręcała naszych akademików do walki o każdy punkt. Dziękujemy bardzo licznie przybyłym kibicom, którzy przyjechali dziś na halę „Elektryka” z całego województwa i niesamowicie swoim dopingiem dodawali „mocy” naszym zawodnikom – to było naprawdę ważne i mobilizujące dla naszego zespołu. Nasza drużyna odwdzięczyła się bardzo emocjonującym meczem i wieloma pięknymi zagraniami a co najważniejsze – kolejnym zwycięstwem !!! Podopieczni Piotra Kostrubca pokonują dziś ENERGĘ MANEKIN Toruń 3:1. Ko dziś nie był – niech żałuje.

W pierwszym starciu Gyeongtae Park po zaciętej walce wygrał z Konradem Kulpą 3:2. Drugi pojedynek to starcie Przemka Walaszka z Damianem Węderlichem, który zakończył się wygraną torunianina 1:3. Trzecie starcie to kolejny miło zakończony dla nas thriller Piotr Chodorski pokonał Tomasza Kotowskiego 3:2 – kibice na przemian: raz wpadali w euforię a za chwilę byli bliscy „zawału serca”. Czwarte starcie, liderów zaskakująco szybko skończyło się dla nas pomyślnie, chodź pięknych i błyskawicznych zagrań również w nim nie brakowało Gyeongtae Park pokonał lidera z Torunia Damiana Węderlicha 2:0.

BRAWA dla naszych akademików i wspaniałej publiczności – za wspólnie stworzone widowisko.

Foto: Tomasz Tomczewski


W sezonie 2022/2023 wspierają nas:


댓글


bottom of page