top of page

Jest kolejne zwycięstwo !!!

Przed wyjazdowym spotkaniem 14 kolejki LOTTO Superligi, która rozpoczyna rundę rewanżową menager naszej drużyny Piotr Kostrubiec był pełen obaw. Nasz zespół dopadła "plaga" kontuzji i urazów, jednak nasi akademicy są twardzi i nie dali sobie odebrać punktów w Rzeszowie. Pokonali FIBRAIN AZS POLITECHNIKĘ Rzeszów 3:1. W pierwszym pojedynku Andrew Baggaley wygrał z Szymonem Kolasą 3:0. Drugi pojedynek Piotra Chodorskiego z Patrykiem Dziubą zakończył się zwycięstwem naszego zawodnika 3:1. Po pięciosetowym, trzecim pojedynku Przemysław Walaszek musiał uznać wyższość Macieja Domina i uległ nieznacznie 2:3. Wynik meczu ustalił dziś niepokonany Piotr Chodorski wygrywając z Szymonem Kolasą 2:0.

GRATULUJEMY !!! Zdobyte dziś punkty są bardzo ważne.W sezonie 2022/2023 wspierają nas:
Σχόλια


bottom of page