top of page

Jest czwarta wygrana z rzędu - BRAWO !!!

Kolejny piękny weekend naszej drużyny AKADEMIA ZAMOJSKA Zamość pokonuje na wyjeździe UKS VILLA VERDE Olesno 3:2. Dla drużyny gospodarzy w tym pojedynku punktował jedynie Beak Kwangil, wygrał w pierwszym starciu z Przemkiem Walaszkiem 3:1 i w czwartym z Piotrem Chodorskim 2:0. W drugim pojedynku Piotr Chodorski pokonał pewnie Radka Mrkvicka 3:1 a w trzecim starciu Andrew Baggaley pokonując Artura Białka 3:1 zapewnił naszej drużynie minimum jeden punkt. Dla naszych akademików jednak to było „za mało”, do gry deblowej podeszli niezmiernie skoncentrowani Andrew Baggaley z Przemkiem Walaszkiem i pewnie 2:0 po zaciętym pojedynku pokonali Radka Mrkvicka grającego w parze z Arturem Białkiem.

Zagraliśmy w składzie: Przemysław Walaszek, Piotr Chodorski, Andrew Baggaley.

WIELKIE BRAWA !!! To jest czwarta wygrana z rzędu !!!


W sezonie 2022/2023 wspierają nas:


Comments


bottom of page