top of page

Decyzja zapadła - gramy w "ELEKTRYKU"

Szanowni Kibice i Sympatycy Naszych drużyn tenisa stołowego AKADEMIA ZAMOJSKA Zamość - władze klubu podjęły decyzję o przeniesieniu rozgrywek LOTTO Superligi i EKSTRAKLASY Kobiet do "jaskini lwa", czyli miejsca gdzie dotychczas Nasze drużyny osiągały największe swoje sukcesy. Mecze będziemy rozgrywać w ZSP nr 3 "Elektryk" przy ul. Jana Zamoyskiego 62 na dużej hali. Ta trudna decyzja została podjęta z uwagi na fakt przedłużającego się remontu hali OSiR w Zamościu i braku potwierdzenia konkretnego terminu oddania jej do użytku. Jak wiemy doskonale mecze rozgrywane na wyjeździe nie służą wynikowi sportowemu i promocji Naszego regionu. Pierwsze prace już są wykonywane, tak aby spełnić wszystkie wymogi techniczne. Dziś już możemy oficjalnie poinformować - widzimy się 08.10.2021 na meczu LOTTO Superligi w ZSP nr 3 "Elektryk" w Zamościu. Dziękujemy dyrekcji szkoły za udzielenie nam zgody i pomoc w pracach przygotowawczych.W sezonie 2021/2022 wspierają nas:


Comments


bottom of page