top of page

Czas na decydujące pojedynki

Przed naszymi drużynami decydujące pojedynki sezonu 2021/2022 zarówno LOTTO Superligi jak i EKSTRAKLASY Kobiet. Mamy nadzieję, że "złe moce chorobowe i pandemiczne" już nas nie dopadną i nasze drużyny będą mogły zagrać w najsilniejszych składach. Lutową rywalizację ligową rozpoczną panowie meczem w Zamościu 4 lutego 2022 roku (piątek) o godz. 18,00 zmierzą się w arcyważnym spotkaniu z ENERGA MORLINY Ostróda. Dzień później 5 lutego 2022 (sobota) godz. 12,00 nasze panie również na własnej hali podejmować będą BOGORIĘ Grodzisk Mazowiecki. Odpoczynku nie będzie ponieważ 6 lutego 2022 r nasze drużyny zagrają wyjazdowe spotkania. Panowie o godz. 16,00 (niedziela) zagrają z POLTAREX POGOŃ Lębork a Panie również o godz. 16,00 zagrają z AZS PWSiP Łomża.

Będzie to bardzo trudny i zarazem kluczowy weekend dla naszych drużyn.

Zapraszamy do Hali ZSP nr 3 (ELEKTRYK) i na transmisje z meczów wyjazdowych, które obejrzeć będzie można na naszej stronie internetowej w zakładkach: LIVE i LIVE-EKSTRAKLASA.


W sezonie 2021/2022 wspierają nas:


Comments


bottom of page