top of page

10.000 wejść - DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚCIE Z NAMI !!!

Wystartowaliśmy z pierwszym artykułem 15 marca 2021 roku, dziś po 10 miesiącach funkcjonowania naszej klubowej strony internetowej możemy oficjalnie ogłosić, że 10 tyś. razy odwiedziliście stronę czytając artykuły, śledząc wydarzenia, relacje i czytając informacje o naszych zawodniczkach i zawodnikach. Cieszymy się bardzo bo jak widać po statystykach - nie robiliśmy tego na darmo. Śledzi nas niemal cały świat, mamy wejścia niemal z każdego kontynentu i czasem sami jesteśmy zaskoczeni tym, że tak "szeroko" jesteśmy czytani. Nie spoczywamy jednak "na laurach" - chcemy dalej rozwijać stronę i ułatwiać dostęp do wiadomości na niej publikowanych.

DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚCIE Z NAMI !!!


W sezonie 2021/2022 wspierają nas:


Comments


bottom of page